Po wielu etapach rozwoju w regionie CEN (Europa Środkowa Północna), z przyjemnością przedstawiamy nasz nowy HUB, który został otwarty w południowo-zachodniej Polsce, w pobliżu granicy z Niemcami i Czechami, we Wrocławiu. HUB będzie początkowo funkcjonował jako magazyn i centrum napraw do odbioru, odnawiania i odsprzedaży używanych palet. Zakład będzie również działał w zakresie produkcji, koncentrując się przede wszystkim na budowie unikalnych rozwiązań opakowaniowych.

Otwarcie HUB jest uważane za ogromny kamień milowy, ponieważ jest to pierwszy tego rodzaju w sieci PalletBiz. Dlatego cała Grupa jest podekscytowana tym, co przyniesie nam w zakresie rozwoju i zwiększania skali działalności, koncentrując się na aspekcie gospodarki o obiegu zamkniętym. Centrum napraw będzie aktywnie przyczyniać się do naszego programu zrównoważonego rozwoju, ułatwiając obieg używanych palet. Celem jest ponowne wykorzystanie i recykling produktów, które nie służą już potrzebom rynku. Pod tym względem HUB będzie domem dla ekologicznych rozwiązań i produktów biznesowych.

Otwarcie HUB powstało po nabyciu kilku innowacyjnych i niezbędnych urządzeń, które gwarantują odpowiednią naprawę palet i budowę palet specjalnych/jednorazowych na życzenie naszych klientów. Dzięki HUB staramy się zdobyć kontakt z klientami poprzez specjalne palety i specjalne życzenia.

Ten ostatni postęp w regionie sprowokował również rozwój organizacyjny – Pani Magdalena Pawłowska została powołana do nadzorowania funkcji naszego nowego Centrum we Wrocławiu.

Ostatnie wydarzenia w regionie CEN przyniosły również rozszerzenie organizacji regionalnej, ponieważ uruchomiliśmy pierwszych dwóch franczyzobiorców w Niemczech.

 

Choose your location